7/24 Çağrı Merkezi : 0850 304 06 66 E-Mail : info@flasnakliyat.com.tr Adres : Güven Mah. Eski Londra Asfaltı No: 55 A Güngören, İstanbul
Kurumsal

Flaş nakliyat istanbul’da kurulduğu ilk yıllarda sadece kurulduğu semtte evden eve nakliyat firması olarak hizmet vermekteydi. 1980’li yılların ortasında istanbul’un her semtinde evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri sunmaya başlayan firmamız sırasıyla araç sayısını ve yeterlilik belgelerini yükseltmiştir. İçerisinde bulunduğu sektöre kalite standartları açısından bir çok değer kazandıran firmamız her türlü nakliyat ve taşımacılık işlemlerinizde sizlere hizmetler sunabilmektedir. Hizmet çeşitliliğimiz, geniş araç filomuz ve sektör içerisinde bulunduğumuz süre zarfında yetiştirmiş olduğumuz kaliteli ekibimiz ile son teknolojik ekipman kullanarak sizlere hizmet sunma gayretindeyiz. Sektörün içerisinde sürekli yeni eğilim ve trendlere ayak uyduran firmamız kendini geliştirerek sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı kendine amaç edinmiş ve bu amaca hizmet ederek kalite çıtasını yükseltmiştir.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Yenilikçi ve lider bir şirketler grubu oluşturarak sektör içerisinde sürekli bulunan müşteri istekleri doğrultusunda hareket eden ve memnuniyetinin nasıl sağlanacağı bilen ekibimiz sayesinde zamanında, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak.

Sektörün gerektirdiği yenilikleri takip ederek gelişen teknolojiye ayak uydurarak müşteri isteklerine en hızlı cevabı verebilmek adına kendini sürekli geliştiren lider bir nakliyat firması olmak. Farklılıklar yaratarak ve sürekli büyüyerek, liderlik konumunu sürdüren bir marka olmak.

Kalite Politikası

Rekabet ortamında, müşteri isteklerinin karşılanmasında hizmetin sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve zamanında karşılanması da önemli bir rol oynamaktadır. Bu amaçla firmamız; “VERİMLİLİK VE MÜŞTERİ TATMİNİ” sloganı ile, kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir.

İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Politikası

Tüm personelimiz sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmaya layıktır” felsefesinden hareketle, İSG Politikası aşağıdaki esaslardan oluşmaktadır.

  • Çalışanlarımıza daha sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı sağlayabilmek için işletmenin tamamında risk analiz çalışmaları yaparak riskleri en alt düzeye indirgemeyi,
  • İSG uygulamaları ile ilgili sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yapmayı,
  • Tüm çalışanların bireysel sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitimler vermeyi,
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatlarına ve ilgili yasalara göre hareket etmeyi,

İşletme sınırlarımız içerisinde, tedarikçi ve taşeronlarımızı da yukarıdaki esaslar çerçevesinde yönlendirmeyi beyan ve taahhüt ediyoruz.

Her Hakkı Saklıdır - 2017