7/24 Çağrı Merkezi : 0850 304 06 66 E-Mail : info@flasnakliyat.com.tr Adres : Güven Mah. Eski Londra Asfaltı No: 55 A Güngören, İstanbul
Şişli evden eve nakliyat

Şişli evden eve nakliyat firması olarak bölgede ihtiyaç duyulması halinde kalite standartları çerçevesinde şişli evden eve nakliyat özel çözümler. şişli evden eve nakliyat hizmeti için kurumsal bir firma mı arıyorsunuz? Yılların bilgi birikimi, tecrübe ve güven ile siz değerli müşterilerimize kalite standartları çerçevesinde hizmet sunuyoruz.

şişli evden eve nakliyat

şişli evden eve nakliyat

/ Ekspertiz en uygun fiyat ve gerekli ekipman temini için gereklidir

şişli evden eve nakliyat hizmetini en uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Nakliyat hizmeti almak isteyen müşterimizin evine yada ofisine taşımanın gerçekleşeceği yere personelimizi gönderiyoruz. En uygun fiyat sunabilmemiz için kullanılacak ekip sayısı ve ekipmanın belirlenmesi için bu hizmetimizin gerekli olduğunu tecrübe edindik. Gerekli olan kişi sayısı nakliyat fiyatlandırması aşamasında işi gerçekleştirecek olan personelimizin bizlere maliyeti söz konusu olduğundan bizler için çok önemlidir.

şişli evden eve nakliyat

şişli evden eve nakliyat

/ Sigorta kapsamında güvenli taşımacılık

Nakliyat sektöründe bulunduğumuz yılların bizlere katmış olduğu tecrübelerden biride nakliyat sigortası yani taşınacak olan eşyaların sigortalanması gerektiğidir. Tüm dikkat ve titizliğimize rağmen oluşabilecek sorun ve kazalara karşı taşınması gerçekleşecek olan şişli evden eve nakliyat eşyalarınızın taşıma öncesi sigortalanarak teminat altına alınması işlemi gerçekleştikten sonra nakliye hizmetine geçilmektedir.

şişli evden eve nakliyat

/ Paketlemeyi nasıl yapıyoruz?

şişli evden eve nakliyat

şişli evden eve nakliyat

/ Yükleme en önemli aşamalardan

Paketleme hizmeti sunarken teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerden yararlanarak ekipmanlarımızı sürekli güncelliyoruz. Yeni bir teknoloji çıktığında bundan mutlaka faydalanmaya çalışıyoruz. Eşyalarının paketlenmesi işlemi aşamasında hiç bir şekilde zarar görmemesi için güzel bir şekilde paketlenmesi gerçekleştirilmelidir. Firma personellerimiz konusunda uzman olan deneyimli arkadaşlarımızdan oluşmakta olup yerine getirmiş olduğumuz işlerin bizlere katmış olduğu güven duygusu çerçevesinde işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

şişli evden eve nakliyat

/ Taşımayı yapan personellerimiz işinin ustası

şişli evden eve nakliyat

şişli evden eve nakliyat

/ Yerleştirme işlemleri müşteri isteği çerçevesinde yapılmaktadır

Firmamızı tercih ederek kaliteli ve uygun fiyatlı şişli evden eve nakliyat hizmetini alabileceğinizden şüpheniz olmasın. Eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce eşyalarınızın önceliği ve yerleşmesi aşamasında kolaylık sağlaması gibi konular göz önüne alınarak belli bir plan ve program içerisine alıyoruz. Bu plan çerçevesinde eşyalarınızı taşıyoruz hem sizleri yerleşirken büyük bir zahmetten kurtarıyoruz hemde planlı olan her işte olduğu gibi işimizi bir sıraya koyarak kolaylaştırıyoruz. Profesyonel ekibimiz gün geçtikçe taşıdığı yeni müşterilerinin istek ve eksikliklerini göz önünde bulundurarak sizlere yardımcı olmaya çalışıyor.

şişli evden eve nakliyat

/ Kontrol aşamasında istekler ve eksiklikler gözden geçirilir

şişli evden eve nakliyat

şişli evden eve nakliyat

/ Müşteri Onayı alındıktan sonra işimiz biter

Müşteri memnuniyeti esası ile sektör içerisinde bulunduğumuz 30 yılı aşkın sektörel bilgi ve tecrübemizi sizlerin hizmetine sunuyoruz. Her taşımamızda müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduruyoruz. Araç parkurumuz, nakliyat hizmeti sunarken paketleme işlemlerini nasıl yaptığımız ve eşya depolama hizmetimizi nerede sunduğumuz gibi bilgiler için sitemiz içerisinde bulunan resim galerilerini ziyaret edebilirsiniz. Aklınıza takılan herşeyi bizi arayarak yada diğer iletişim kanallarını kullanarak öğrenebilirsiniz. Sizleri stresli ve yorucu görünen şişli evden eve nakliyat işleminden kurtarmak ve yeni yuvanızda huzurlu bir hayata adım attığınız ilk günlerde kolaylıklar sağlamak için buradayız. şişli evden eve nakliyat hizmeti almak için bizi aramanız yeterli.

şişli evden eve nakliyat

Her Hakkı Saklıdır - 2017